Domys Vánoční ozdoby

V rámci rozvoje naší firmy DOMYS spol. s r.o. jsme v září roku 2021 zakoupili areál s již ukončenou výrobou ručně vyráběných skleněných vánočních ozdob v Horním Bradle. Výrobu samotnou se nám zde již bohužel obnovit nepodařilo, ale chceme na původním místě zachovat alespoň prodej skleněných vánočních ozdob, dalších výrobků ze skla a jiných přírodních materiálů. Chceme tak udržet sklářské výrobky na místě, se kterým jsou spjaty více než 150 let a kde tradičně po dlouhá desetiletí a vlastně i staletí vznikaly.  

Dne 4.11.2021 jsme tak ve spolupráci s původními majiteli firmou DUV Dvůr Králové nad Labem, která je aktuálně největším výrobcem ručně vyráběných skleněných vánočních ozdob v České republice a zároveň se řadí mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v rámci EU, znovu otevřeli prodejnu s vánočními ozdobami a dekoracemi v Horním Bradle. Spoluprací s původními majiteli, skutečnými skláři a mistry mezi výrobci vánočních ozdob, vám tak dokážeme nabídnout velmi rozmanitý sortiment vánočních ozdob a to za férovou cenu, který široko daleko v okolí Horního Bradla ani Vysočiny nenajdete. Od nás pro vánoční ozdoby už nikam dál jezdit nemusíte.

Přijďte nás navštívit a prohlédněte si skutečnou skleněnou krásu. Domů si pak můžete odnést opravdové skvosty vyráběné tradičním způsobem a vznikající v rukách šikovných českých sklářů a navodit si tak skutečnou vánoční atmosféru. Rádi vás přivítáme na adrese Areál SKLÁRNA, Dolní Bradlo 4, Horní Bradlo 539 53. (Bývalá výroba vánočních ozdob). Nakupujte tam, kde jste zvyklí.

Otevírací doba Vánoční ozdoby Horní Bradlo     Vánoční ozdoby Horní Bradlo – mapy.cz

V nabídce máme široký sortiment skleněných vánočních ozdob, například: koule, zvonečky, olivy, srdce, rakety, špice, rampouchy, ptáčky, labutě, ryby, kočky, psy, různá další zvířátka, andělé, čerti, ježci, chobotnice, auta, ale i dřevěné ozdoby, světelné řetězy, vánoční stromky, skleněné perle, dekorační i dárkové předměty, balící papír a mnoho dalšího.

Nabízíme prodej celých sad kusový prodej vánočních ozdob, navštivte nás.